شرکت خدماتی نظافتی

ساخت وبلاگ
چکیده : در میان هیاهو و بازارگرمی های دنیای امروز همه ی ما به دنبال خدمات واقعی و قابل اطمینان هست... با عنوان : شرکت خدماتی نظافتی بخوانید :

در میان هیاهو و بازارگرمی های دنیای امروز همه ی ما به دنبال خدمات واقعی و قابل اطمینان هستیم. یکی از دغدغه های مهم هر ساختمان نحوه ی نظافت آن می باشد. خدمات نظافت ساختمان را از ما بخواهید.

این روزها به دلیل مشغله ی زیاد و زندگی ماشینی همراه با روزمره گی های  پی در پی زمان کافی برای نظافت منزل به صورت دلچسب وجود ندارد ، بر همین اساس به آراستگی فوری همراه با نظافت سرسری بسنده می کنیم. باید دقت کنیم که در مدت زمان کم نمی شود به خوبی خانه را تمیز کرد و آلودگی هارا از آن به بیرون راند. در این هنگام شما به یک نظافتچی حرفه ای نیازمند هستید. وقت آن است که به یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر تماس بگیرید و برای نظافت منزل خود درخواست نیرو کنید.

شرکت خدماتی نظافتی ما همواره در این زمینه شمارا یاری می کند.

در شرکت خدماتی نظافتی ما:

نظافت راه پله ها ، نظافت حیاط و پارکینگ ، نظافت آسانسور ، تمیز کردن شیشه ها ، نظافت استخر و سونا ، کفسابی ، تمیز کردن آیفون تصویری و درب ورودی و پارکینگ ، نظافت سرویس بهداشتی و تمیزکردن فضای داخلی ساختمان و.... از جمله خدماتی است که ما ارائه می دهیم.

تمیز کردن سرامیک و پارکت:

در شرکت خدماتی نظافتی ما نظافت سرامیک و پارکت به بهترین نحو ممکن صورت می گیرد. این روزها در اکثر خانه ها به جای استفاده از موزاییک از سرامیک و پارکت استفاده می شود. اگر هنگام کثیف شدن سرامیک و پارکت به موقع اقدام به تمیز کردن نکنید لکه روی آن جمع می شود و تمیز کردن آن ها به سادگی صورت نمی گیرد. اگر قصد تمیز کردن سرامیک را دارید نیازی نیست که از مواد شوینده ی قوی استفاده کنید ، کافی است با یک اسکاج روی قسمت مورد نظر بکشید و سپس با یک پارچه ی دیگر آن را پاک کنید. در این میان می توانید از مواد شوینده به مقدار کم هم استفاده کنید. برای تمیز کردن خطوط میان سرامیک ها که آلودگی زیادی در آن جمع می شود از همان اسکاج سیمی و مواد شوینده استفاده کنید.

نظافت راه پله ها و آسانسور:

از آنجایی که آسانسور و راه پله ها  محل عبور و مرور ساکنین ساختمان می باشد ، پس تمیز و آراسته بودن آن نقش بسیارچشم گیری در تمیز دیده شدن ساختمان دارد. پس باید به نظافت این قسمت توجه بسیار زیادی شود. هنگام تمیز کردن آسانسور باید دقت کرد که لکه روی سطوح آن باقی نماند و شیشه های آن با دقت بسیار زیادی پاک شود. نظافت راه پله ها شامل تمیز کردن پله ها ، از بین بردن لکه های کف پله ها ، تمیز کردن دیواره ها و همچنین تمیزکردن نرده ها می باشد. نظافت راه پله ساختمان خود را به شرکت خدماتی نظافتی ما بسپارید.

 

در مورد شرکت خدماتی نظافتی به این نکات توجه کنید:

حتما نیروی نظافتی (نظافتچی) را از شرکت خدماتی نظافتی معتبر و دارای مجوز انتخاب کنید. شرکت معتبر از نیروهای کاربلد و با ضمانت استفاده می کنند. هنگام تماس با شرکت خدماتی نظافتی درخواست خدمات مورد نظر را ذکر کنید. به عنوان مثال: نظافتچی برای تمیز کردن آسانسور ، راه پله ، حیاط و پارکینگ و درب ورودی... درصورت درخواست نظافتچی خانم برای نظافت منزل حتما آن را قید کنید.

 

بهترین نوع ارائه خدمات را از ما بخواهید. با کادری مجرب برای شما حرفه ای ها را در نظر داریم. فقط و فقط یک تماس کافی است تا از خدمات حرفه ای ما بهرمند شوید.

 

شرکت خدماتی نظافتی.نظافت منزل.شرکت خدماتی.شرکت نظافتی,...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 19 تاريخ : چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت: 14:09