شستشوی مبل

ساخت وبلاگ
چکیده : مبلمان جزو جدا نشدنی خانه های امروزی است. اما به مرور زمان پارچه مبل کثیف می شود و لک می گیرد. اگر ل... با عنوان : شستشوی مبل بخوانید :

مبلمان جزو جدا نشدنی خانه های امروزی است. اما به مرور زمان پارچه مبل کثیف می شود و لک می گیرد. اگر لک روی پارچه برای مدت زمان زیادی باقی بماند ، پاک کردن آن طول می کشد و سخت می شود. شستشوی مبل با دستگاه های  تمام اتوماتیک در منزل به همرا استفاده از مواد شوینده فاقد رنگ و بو صورت می گیرد. هنگام شستشوی مبل شما به هیچ عنوان به پارچه مبل آسیب نمی رسد و مبلمان در مدت زمان کوتاهی قابل استفاده مجدد می گردد. شستشوی مبل خود را به ما بسپارید.

 

شستشوی مبل و خشکشویی مبل در منزل:

اولین مرحله برای این اقدام جارو کشی خشک می باشد. گرفتن گردو و غبار از لا به لای تارو پود بافت مبل یکی از مهم ترین قسمت هاست ، اگر این گرد و غبار درون بافت مبل باقی بماند کیفیت شستشوی مبل را پایین می آورد.

مرحله ی بعدی شامل شستشوی مبل به همراه فرچه مخصوص و مواد شوینده است. در انتخاب مواد شوینده باید دقت فراوان داشت ، نوع مواد شوینده نباید به پارچه مبل آسیب برساند. باید دقت داشت که از فرچه ی مخصوص استفاده کرد زیرا بافت پارچه مبل نازک است.

مرحله ی آخر خشک کردن مبلمان با دستگاه آبگیری مخصوص است. مرحله ی خشکشویی به این معناست که آب مواد شوینده ای که وارد مبل شده شده و ماندن آن باعث پوسیدگی مبل منزل شما می شود را توسط آبکش مخصوص از داخل مبل بیرون کشیده میشود. امکان دارد نم و رطوبت باقی مانده در مبل تا یک روز آینده نیز خشک نشود ، این مقدار به مبل آسبی نمی زند.

 

در شستشوی مبل دقت کنید که:

  • اگر مبل شما دارای لکه است ، ایتدا لکه ی مورد نظر را پیدا کنید و قبل از شستشوی مبل به لکه برداری بپردازید.
  • بسته به نوع لکه ی مبلمان شستشوی آن متفاوت است ، گاهی اوقات مبلمان فقط  دچار کثیفی ناشی از نشستن زیاد می شود.
  • بهتر است شستشوی مبل را ب اسپری حاوی مخلوط آب و صابون انجام دهید. مخلوط را اسپری کنید و با اسفنج نرم روی آن بکشید. همچنین می توانید از شامپوی مخصوص شستشوی فرش هم استفاده کنید.
  • برای درخشان کردن مبل می توانید یک لیتر آب ولرم را با نیم پیمانه سرکه ی سفید و دو قاشق الکل سفید مخلوط کرده و روی قسمت های مختلف مبل اسپری کنید. مبل را با بازگذاشتن پنجره در معرض هوای آزاد قرار دهید.
  • قبل از شستشوی مبل به جنس پارچه ی مبل توجه فراوانی داشته باشید.
  • از مواد شوینده ی مناسب استفاده کنید.

 

در شرکت خدماتی نظافتی ما:

در شرکت خدماتی نظافتی ما انواع خدمات نظافت منزل ، نظافت ساختمان ، نظافت راه پله و آسانسور ، نظافت حیاط و پارکینگ ، کفسابی ، تمیز کردن استخر و سونا ، قالیشویی ، خشکشویی ، پرستاری ، پرستار کودک در منزل ، پرستار سالمند در منزل ، کارواش ، کارواش آنلاین و..... انجام می گیرد. وجود نیروی کارآزموده ، با تجربه و کاربلد همراه با نظارت دقیق ما بر اجرای خدمات نقطه ی تمایز ماست.

شستشوی مبل.مبل شویی.شستشوی مبل در منزل,...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 24 تاريخ : شنبه 28 بهمن 1396 ساعت: 12:33