شرکت نظافتی

ساخت وبلاگ
چکیده : امروزه با ماشینی شدن زندگی و کمبود وقت دیگر زمان کافی برای انجام امور اولیه زندگی نیست. نظافت منزل ی... با عنوان : شرکت نظافتی بخوانید :

امروزه با ماشینی شدن زندگی و کمبود وقت دیگر زمان کافی برای انجام امور اولیه زندگی نیست. نظافت منزل یکی از معضل هایی است که نیاز به دقت و توجه فراوان دارد. شاغل شدن اکثر خانم ها باعث تغیر در روند زندگی شده است. این روزها اکثرا به آراستگی ظاهری توجه می کنیم و زمانی برای نظافت منزل به صورت دلچسب نداریم. در این هنگام می توانید با یک شرکت خدماتی نظافتی تماس بگیرید و درخواست نظافتچی داشته باشید. شرکت نظافتی ما آماده ارائه خدمات نظافتی شما است.

 

چرا شرکت نظافتی؟

شاید این سوال برای هریک از شما پیش بیاید که چرا باید از خدمات شرکت نظافتی استفاده کرد. بهتر است اشاره کنیم که شرکت های نظافتی ارائه دهنده ی همه ی خدمات نظافت منزل هستند از جمله نظافت منزل ، نظافت ساختمان ، نظافت راه پله و آسانسور، نظافت حیاط و پارکینگ ، تمیز کردن استخر و سونا ، کفسابی و.... می باشند. وجود نیروی کارآزموده و باتجربه باعث بهتر انجام شدن خدمات در این شرکت ها می شود. باید دقت کنید ک از شرکت نظافتی معتبر و دارای مجوز درخواست خدمات داشته باشید ، زیرا این شرکت ها از نیروهای با ضمانت استفاده می کنند. وقتی که از شرکت نظافتی درخواست خدمت داشته باشید با اطمینان کامل از مزایای آنها بهره می برید زیرا آنها پاسخگویی 24 ساعته دارند.

 

درمورد نظافت منزل به این نکات توجه کنید:

  • دقت کنید که استفاده از مواد شوینده ی قوی عوارض بسیار زیادی را با خود به همراه دارد. بهتراست از مواد شوینده متوسط و کیفیت بالا استفاده کنید.
  • برای تمیز کردن وان حمام بهتراست با ریختن مقداری سرکه روی اسفنج و پاک کردن جرم سطوح آن را انجام دهید. برای تمیز کردن نهایی بهتراست پودر جوش شیرین را روی سطح بریزید و در نهایت با آب آن را تمیز بشویید.
  • وسایل چوبی رنگ شده را با یک چهارم فنجان آمونیاک و آب گرم تمیز کنید. به جای استفاده از آمونیاک می توانید از مایع ظرفشویی هم استفاده کنید.
  • اگر قصد تمیز کردن و جلا دادن اشیاء نقره ای را دارید بهتراست از دستکش پلاستیکی یا نخی استفاده کنید زیرا باعث براق شدن اجسام نقره ای می شود. همچنین میتوانید از مخلوط آب و جوش شیرین هم استفاده کنید.

 

ما نظافتچی های خود ار تضمین می کنیم:

قابل اعتماد بودن ، مسئولیت پذیر بودن ، برخورداری از سلامت روحی و جسمی ، آشنایی با مواد شوینده و نحوه ی تمیز کردن اجسام ، داشتن لباس کار ، داشتن ضمانت نامه ، وقت شناس بودن ، ارائه خدمات در زمان مناسب و... از ویژگی های یک نظافتچی است. نظافتچی معتبر را از ما بخواهید. همچنین اگر تمایل به نظافتچی خانم دارید آنرا با ما در میان بگذارید. نظافت منزل توسط خانم را از ما بخواهید.

 

شرکت خدماتی نظافتی ما ارائه دهنده ی خدماتی همچون نظافت منزل ، نظافت ساختمان ، کارواش ، خشکشویی ، قالیشویی ، شستشوی مبل ، پرستاری ، پرستار کودک در منزل ، پرستار سالمند در منزل ، پذیرایی و.... می باشد. خدمات را از ما بخواهید.

شرکت نظافتی.نظافت منزل.شرکت خدماتی نظافتی,...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 25 تاريخ : شنبه 28 بهمن 1396 ساعت: 12:37