فرش شویی

ساخت وبلاگ
چکیده : شستشوی فرش اهمیت بسیار زیادی دارد. در ابتدا شاید به نظر رسد که کار یک قالیشویی فقط شستشوی فرش می باش... با عنوان : فرش شویی بخوانید :

شستشوی فرش اهمیت بسیار زیادی دارد. در ابتدا شاید به نظر رسد که کار یک قالیشویی فقط شستشوی فرش می باشد. اما در واقع یک قالیشویی خوب باید به تخصص هایی مجهز باشد که تکمیل کننده نیاز مشتری در موارد خاص باشد. کارهایی همچون تعویض و تعمیر ریشه ی فرش ، گرفتن لک ها به صورت تخصصی ، رفوگری و رفع سوختگی ، ترمیم و بازسازی قسمت های پوسیده و پاره شده ی فرش و... در انتخاب قالیشویی خوب دقت کنید.

 

شستشوی فرش دستباف:

شستشوی فرش دستباف همیشه یکی از مهم ترین دغدغه های مشتری های محترم می باشد. قالیشویی ما با ارائه خدمات شستشوی تخصصی انواع فرش های دستباف همرا با تثبیت رنگ و بدون هرگونه آسیب رساندن ، تضمینی است بر کیفیت شستشوی فرش دستباف شما. در قالیشویی ما فرش ها بدون واسطه توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک و استفاده از مواد نانو و بهترین مواد شوینده با کیفیت ترین خدمات را برای فرش ها ارائه می دهد.

 

بهتر است در شستشوی فرش دقت کنید:

  • اگر فرش شما حاوی ابریشم مصنوعی سفید است ، از شستشوی فرش در جهات مختلف جلوگیری کنید ، شستشو بهتراست در یک جهت و توسط پارچه ی پنبه ای انجام شود. میتوانید از محلول سفید کننده ی لباس و آب سرد هم استفاده کنید. استفاده از شامپو فرش هم موثر است.
  • بهترین روش خشک کردن فرش با رعایت اصول بهداشتی و استفاده از هوای آزاد و پاک و یا دستگاه های خشک کن برقی اتوماتیک می باشد.
  • استفاده از مواد شوینده ی با کیفیت و گران قیمت باعث خواهد شد فرش شما به مرور زمان باعث خواهد شد فرش شما به مرور زمان پوسیده نشده و لکه های آن به بهترین وجه از یین رفته و پاکیزه شود.
  • داشتن ریشه های سالم و پاکیزه باعث زیبایی هرچه بیشتر فرش می شود. پاکیزه کردن ریشه ها به صورت تخصصی بسیار اهمیت دارد.

 

سیستم قالیشویی مجهز:

سنتی یا مدرن بودن یک قالیشویی دلیلی بر چسباندن برچسب خوب یا بد بر آن قالیشویی نمی شود. گاهی لازم است برخی از روش ها بهتر است بر پایه و روش های سنتی انجام شود. و برای برخی از خدمات تجهیزات مدرن جوابگو می باشد. یک قالیشویی خوب باید بتواند با روش های سنتی کارکرده و با تسلط به تجارب سنتی شستشوی فرش دستباف بتواند به خوبی آن را انجام دهد. این روزها فرش های ماشینی حجم عظیمی از ورودی یک کارخانه قالیشویی را تشکیل می دهد.ماشین آلات مکانیزه طراحی شده برای شستشوی این فرش ها مناسب هستند.لازمه ی شستشوی فرشهای ماشینی دستگاه های سانتریفیوژ دور بالا برای آبگیری و سیستم خشک کن مکانیزه می باشد.  کارگاه های فاقد خشک کن مکانیزه در فصول سرد سال و مواقع بارندگی با مشکل جدی مواجه شده و جوابگوی مشتریان خود نیستند.

 

قیمت شستشوی فرش:

در یک قالیشویی نمیتوان تعرفه ثابت برای خدمات خود ارائه کرد. تمیزی قابل درجه بندی کردن نیست ، یک قالیشویی معتبر خدمات خود را با بهترین کیفیت و نرخ ثابت و مشخص انجام می دهد. توجه داشته باشید که شفافیت نرخ یک قالیشویی بر میزان نرخ اولویت دارد. برخی از خدمات همچون رنگ زدایی از فرش های آبدیده و یا ترمیم پوسیدگی و... بدون نیاز به روئیت فرش باید تعرفه ی ثابت داشته باشد.

 

شستشوی فرش با سرکه ی سفید:

شستشوی فرش با سرکه ی سفید باعث تمیزی و درخشندگی هرچه بهتر فرش می شود. قبل ازشستشوی فرش حتما ابتدا جاروبرقی بکشید. لازم نیست تمام قسمت های فرش را خیس کنید ، مخلوط آب و سرکه ی سفید را روی قسمت های مورد نظر فرش اسپری کنید و پس از پاک کردن با یک اسفنج آن را به صورت کامل بشویید. ممکن است بوی سرکه شما را اذیت کند. میتوانید با بازگذاشتن پنجره ها به روند خشک شدن قسمت های اسپری شده ی قالی کمک کنید.

 

فرش شویی.شستن فرش.شستشوی فرش در منزل.قالیشویی,...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 47 تاريخ : شنبه 28 بهمن 1396 ساعت: 12:41