نظافت منزل کرج

ساخت وبلاگ
چکیده : افراد ساکن شهر های بزرگ اغلب به دلیل مشغله کاری و کمبود وقت زمان زیادی برای نظافت منزل ندا... با عنوان : نظافت منزل کرج بخوانید :

 

افراد ساکن شهر های بزرگ اغلب به دلیل مشغله کاری و کمبود وقت زمان زیادی برای نظافت منزل ندارند. نظافت منزل بسیار پر درد سر و زمان بر است. اگر شما ساکن شهر کرج هستید می توانید از شرکت خدماتی نظافتی که ارائه دهنده نظافت منزل کرج هستند، استفاده کنید.

 

تمیز کردن خانه جزو کارهایی است که بیش‌تر افراد دوست دارند آن را به زمانی دیگر موکول کنند. اما همیشه آن قدرها هم سخت نیست. کافیست بدانید چطور می‌توان در کم‌ترین زمان آن را انجام داده تا بتوانید به کارهای دیگر برسید.

برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید:

 

1- تمام لباس‌ها و ملحفه‌های کثیف را جمع و به تفکیک داخل ماشین‌لباسشویی قرار دهید. قبل از شروع نظافت، دگمه لباسشویی را بزنید و اولین شستشو را انجام دهید.

 

2- از سایر اعضاء خانواده کمک بگیرید. هر چه تعداد افراد بیش‌تر باشد، کار شما سریع‌تر انجام خواهد شد. تعیین کنید هرکدام از آن‌ها کجا را تمیز کنند؟

 

3- تمام مواد شوینده لازم را آماده کنید.

 

4- ابتدا هر یک از اتاق‌های مورد نظر را جاروبرقی بزنید. با این کار، یک بخش از نظافت تمام شده، به مرحله بعدی بپردازید.

 

5- یک سطل را پر از آب کرده، قسمت‌های کثیف را طی بزنید.

 

6- با یک دستمال تمیز وسایل تزیینی را گردگیری کنید. این قسمت معمولا وقت زیادی خواهد گرفت. اما چاره‌ای نیست به جای شک کردن بهتر است سریع این کار را انجام دهید.

 

7- کیسه‌ زباله‌ها را عوض کرده، بیرون بگذارید. این کار چند دقیقه بیش‌تر وقت شما را نخواهد گرفت.

 

8- ظرف‌های داخل سینک را بشویید. در صورت داشتن ماشین‌ظرفشویی ظرف‌ها را داخل آن گذاشته، روی اپن را مرتب کنید.

 

9- آخرین مرحله، تمیز کردن هر چیزی از جمله نیمکت‌ها، صندلی‌ها، دستگیره‌های در، روی اپن با اسپری تمیزکننده است. به این ترتیب مطمئن خواهید شد که هر چیزی تمیز و پاکیزه است.

 

10- حالا وقت آن است که استراحت کرده و از داشتن خانه‌ای آراسته لذت ببرید..

نظافت منزل کرج ، نظافت منزل ، نظافتچی ، شرکت خدماتی نظافتی,...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 35 تاريخ : شنبه 12 اسفند 1396 ساعت: 15:41