نظافت منزل شیراز

ساخت وبلاگ
چکیده : نظافت منزل شیراز شامل تمام خدمات نظافت منزل ، نظافت ساختمان ، نظافت راه پله و پارکینگ و... به خصوص ... با عنوان : نظافت منزل شیراز بخوانید :

نظافت منزل شیراز شامل تمام خدمات نظافت منزل ، نظافت ساختمان ، نظافت راه پله و پارکینگ و... به خصوص

نظافت منزل توسط خانم در شیراز می باشد. این روزها به دلیل مشغله زیاد کاری بسیاری از افرادا ترجیح می دهند از خدمات نظافت منزل و نظافتچی برای نظافت منزل خود استفاده کنند.

 

چهار قدم تا تمیزکردن خانه

تمیز کردن خانه و خانه تکانی همیشه ما را یاد به هم ریختگی ها و شلوغ پلوغی های خانه می اندازد اما اگر به هر دلیلی زمان کافی برای خانه تکانی کلی و تمیز کردن خانه به طور تمام و کمال را ندارید می توانید با مراحل فوق به راحتی در مدت کوتاهی خانه را تمیز کنید تنها کافیست خانه را منطقه بندی کنید و دست به کار شوید.تمیزکردن خانه

 

 منطقه 1:اتاق خواب

 

 زمان تقریبی برای نظافت اتاق خواب 10 دقیقه است. ملحفه های کثیف تخت را جمع کنید و در سبد لباس های کثیف بیندازید سپس اقلام غیر ضروری را جمع کرده و در کمد مخصوص بگذارید و سایر لباس ها مانند لباس های خانگی را در کمد لباس بچینید. بعد از آنکه سبد کاغذ های باطله را خالی کردید با استفاده از پارچه های خشک در جهت عقربه های ساعت در اتاق بچرخید و اطراف تخت و لوازم چوبی دیگر را گردگیری کنید. از گردگیرهایی با دسته های بلند برای تمیز کردن لامپ ها و آینه استفاده کنید همچنین از یک سینی برای قرار دادن لوازم آرایشی و بهداشتی مانند شیشه های عطر، لوسیون و... استفاده کنید این یک روش سریع برای مرتب کردن اتاق خواب است.

 

 منطقه 2:سرویس بهداشتی

 

زمان تقریبی برای تمیز کردن 9 دقیقه است. سینک دستشویی، وان و کاسه توالت را با پاشیدن جوش شیرین جرم زدایی کنید. این یک جرم گیر فوق العاده است. آیینه و شیشه حمام را با اسپری مخصوص به صورت دایره وار تمیز کنید. برای پاک کردن شیشه ها می توانید از ترکیب آب و سرکه استفاده کنید. همچنین مقداری روغن لیمو به لولای در حمام بمالید تا عطر و بوی زیبایی در فضای حمام بپیچد.

 

 تمیز کردن خانه

 

همچنین بخوانید : تمامی مطالب و روش های مرتبط با خانه تکانی

نکاتی برای تمیزکردن سریع خانه

منطقه 3:آشپزخانه

 

زمان تقریبی 12 دقیقه است. همه وسایل را از روی کانتر و کابینت های آشپزخانه جمع کنید و در جای مخصوص به خود قرار دهید با یک اسفنج آغشته به سرکه همه لکه ها را پاک کنید. سپس کف آشپزخانه را با یک پارچه مرطوب پاک کنید.

 

 منطقه 4:اتاق نشیمن

 

زمان تقریبی 29 دقیقه است. مجله ها و هر چیز اضافی را از روی کف خانه جمع کنید و در جای مخصوص به خود قرار دهید. استفاده از سبد در اندازه ها و طرح های مختلف را برای ایجاد نظم در خانه فراموش نکنید. این یک راه حل سریع برای تمیز کردن اتاق است. برای مبارزه با هر گونه در هم و برهم بودن نشیمن یک بشقاب کوچک روی میز قرار دهید تا کلیدها، سکه ها و دیگر خرت و پرت خانه را داخل بشقاب قراردهید.

 

برای تمیز کردن شیشه های پنجره مقداری سرکه را داخل آب بریزید و این محلول پاک کننده را داخل ظرف اسپری ریخته و شیشه ها را با آن پاک کنید.

نظافت منزل شیراز ، نظافت منزل ، نظافت منزل توسط خانم ، نظافتچی,...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 21 تاريخ : شنبه 12 اسفند 1396 ساعت: 16:31