نظافت منزل توسط خانم

ساخت وبلاگ
چکیده : از آنجایی که نظافت منزل در سلامت جسمی و روحی تاثیر بسیار زیادی دارد پس بهتر است در رعایت آن کوشا باش... با عنوان : نظافت منزل توسط خانم بخوانید :

از آنجایی که نظافت منزل در سلامت جسمی و روحی تاثیر بسیار زیادی دارد پس بهتر است در رعایت آن کوشا باشیم. این روزها با عوض شدن سبک زنددگی و ماشینی شدن آن دیگر زمان کافی برای نظافت منزل به صورت دلچسب نیست. بهتراست با یک شرکت خدماتی نظافتی تماس حاصل فرمایید.

 

چرا نظافت منزل توسط خانم؟

شاید این سوال پیش بیاید که چرا نظافتچی خانم؟ از آنجایی که ما تمایل بسیار زیادی به امنیت و رعایت عقاید خاص داریم بنابراین شرایط ایجاب می کند که برای راحتی از نظافتچی خانم استفاده کنیم. در صورت وجود یک خانم در منزل ، هنگام حضور نظافتچی خانم احساس امنیت و آرامش بیشتری وجود دارد. دقت و ظرافت در نظافتچی خانم بیشتر است. نظافت منزل توسط خانم را از شرکت خدماتی نظافتی ما بخواهید.

 

در شرکت خدماتی نظافتی ما:

در شرکت خدماتی نظافتی ما انواع خدمات نظافتی از جمله نظافت راه پله و آسانسور ، نظافت پارکینگ و حیاط ، نظافت درب ورودی و محوطه جلوی ساختمان ، تمیز کردن استخر و سونا ، کفسابی ، نظافت سرویس بهداشتی و حمام ، نظافت قسمت های درونی ساختمان ، خدمات پذیرایی و مجالس و..... با بالاترین کیفیت ارائه می شود. وجود نیروی کارآزموده و متخصص همراه با نظارت دقیق ما بر اجرای خدمات وجه تمایز ماست.

 

بهتراست درمورد نظافت منزل بدانید که:

نظافتچی را حتما از شرکت خدماتی نظافتی معتبر درخواست کنید زیرا در شرکت های دارای مجوز از نظافتچی قابل اطمینان و دارای ضمانت استفاده می شود.

هنگام حضور نظافتچی شخص دیگری هم در ساختمان حضور داشته باشد.

اگر درخواست نظافت منزل توسط خانم را دارید حتما هنگام تماس ذکر کنید.

با نظافتچی صحبتی غیراز کار نداشته باشید.

محل هایی که باید نظافت شود را به نظافتچی نشان دهید. نحوه تمیز کردن وسایل قیمتی را آموزش دهید.

 

 

نظافت راه پله و آسانسور:

در نظافت این قسمت ها باید نهایت دقت صورت گیرد زیرا رفت و آمد اعضای ساختمان از این قسمت می باشد.

نظافت پارکینگ و حیاط:

از بین بردن لکه های ناشی از مواد روغنی اتومبیل اهمیت بالایی دارد و باید از مواد شوینده خاص استفاده شود. قبل از شستشو از باز بودن آبرو اطمینان حاصل کنید.

تمیز کردن شیشه ها:

شیشه ها محل عبور نور و روشنایی به داخل خانه هستند. تمیز بودن هرچه بهتر آنها به عبور هرچه بهتر نور کمک می کند. برای تمیز کردن شیشه ها از مواد شوینده خاص استفاده کنید. دقت کنید برای پاک کردن لکه ها استفاده از کاغذ بسیار بهتر است.

تمیز کردن سرویس بهداشتی:

برای نظافت سرویس بهداشتی وحمام بهتراست از مواد شیمیایی خاص و قوی استفاده شود. نظافت دو الی سه بار در هفته برای این قسمت ها لازم و ضروری است.

تمیز کردن اجاق گاز:

برای تمیز کردن اجاق گاز از دستمان اسفنجی جادویی یا جنس نانو استفاده کنید.

 

نظافت منزل توسط خانم جوان.نظافت منزل توسط خانم.نظافت منزل توسط خانم غرب تهران.شرکت خدماتی نظافتی,...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 31 تاريخ : شنبه 28 بهمن 1396 ساعت: 11:12