پرستار بیمار در منزل

ساخت وبلاگ
چکیده : خدمات پرستاری از بیمار در منزل خدمتی دیگر از مجموعه خدمات کلینز است که این مجموعه کلیه خدمات در زمین... با عنوان : پرستار بیمار در منزل بخوانید :

خدمات پرستاری از بیمار در منزل خدمتی دیگر از مجموعه خدمات کلینز است که این مجموعه کلیه خدمات در زمینه پرستاری از بیمار ، پرستاری از کودک ، پرستاری از سالمند و پرستاری در منزل را به خوبی انجام می دهند. جهت آگاهی از خدمات پرستاری بیمار در منزل و قیمت پرستار بیمار به سایت ما مراجعه کنید.

پرستار بیمار بایستی اطلاعات لازم در زمینه نوع بیماری و موارد مصرف دارو و روند درمان را دریافت کند. وی با داشتن اطلاعات کافی و کامل در خصوص فرد بیمار  به وظیفه خود با عملکرد بهتری میتواند بپردازد. پرستار بیمار همواره وضعیت بیمار را کنترل و گزارشی از روند حال بیمار را به پزشک گزارش داده و با توجه به نظر پزشک در بهبود بیمار همراهی میکند. همچنین پرستار  گزارشی کامل را به همراهان یا اعضای خانواده وی میدهد. 

پرستار کودک ، پرستار سالمند ، پرستار در منزل

روحیه و اخلاق پرستار بیمار و با انرژی بودن او بسیار تاثیر گذار در بهبود و روحیه خوب بیمار است. خوش اخلاقی، صبر  و دلسوزی و حفظ آرامش در هر شرایطی از مهارت های یک پرستار خوب می باشد. محل کار پرستار بیمار، ممکن است در منزل یا در بیمارستان بوده همچنین شبانه روزی یا به صورت شیفتی با همکار خود باشد. پرستار کودک بیمار با پرستار سالمند بیمار بسیار متفاوتند. هیچگاه سالمندان را چون کودکان بخصوص از نظر روحی و خلقی در این دوران نپندارید. 


پرستار کودک ، پرستار سالمند ، پرستار در منزل

تفاوت در بیماریها مسلما روند و دوره درمان متفاوتی دارند. کودکانی با بیماری هایی از بدو تولد همراه هستند یا بیماری طولانی مدتی دارند. بیماری هایی چون: اوتیسم، صرع، اختلالات، بیماریهای اعصاب و .... . برخورد با این کودکان شاید ویژه و از ویژگی های خاصی برای نگهداری و مراقبتشان نیاز باشد. بنابراین پرستار کودک بیمار در منزل در درجه اول باید با نوع بیماری و عوامل مرتبط کاملا آشنا گردد.

دوران سالمندی هم ویژگی های خاصی را برای افراد و اطرافیان آنان به همراه می آورد. عده ای از سالمندان دچار افسردگی یا بیماری های مختص سن و سال خود میگردند. حفظ روحیه و شادابی در سالمندان وظیفه مهم پرستار سالمند می باشد. 

پرستار سالمند بیمار در منزل با توجه به نوع بیماریهای سالمند و توان حرکت جسمی وی و شرایط زندگی کنونی و قبل از بیماری به عملکردی مناسب می پردازد. سالمندان نیازمند رسیدگی و توجه از سوی خانواده یا پرستار خود هستند. برخی از سالمندان بسیار شاداب و سرحال اند و فقط در کنترل بیماری و یادآوری مصرف دارو و کمک به بهبود خود نیازمند پرستار می باشند. 

پرستار کودک , پرستار سالمند , پرستاری از سالمند , پرستار در منزل , پرستار سالمند در منزل,...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 29 تاريخ : چهارشنبه 13 تير 1397 ساعت: 15:48