خدمات پرستاری شبانه روزی

ساخت وبلاگ
چکیده : با استفاده از مجموعه خدمات ما در زمینه اعزام پرستار کودک ، پرستار سالمند ، پرستار در منزل ، پرستار س... با عنوان : خدمات پرستاری شبانه روزی بخوانید :

با استفاده از مجموعه خدمات ما در زمینه اعزام پرستار کودک ، پرستار سالمند ، پرستار در منزل ، پرستار سالمند در منزل ، پرستار بچه می توانید با خیال راحت به کارهای روزمره خود بپردازید و نگران نگهداری از کودک یا سالمند خود نباشید.این مجموعه تمامی خدمات را به بهترین نحو ارائه می دهد.

دسترسی به خدمات پرستاری یکی از نیازهای هر خانواده است عدم دسترسی به مراکز درمانی در بعضی ساعات روز، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران و سالمندان، نیاز به استفاده از خدمات پرستاری قابل دسترس را دو چندان می نماید، همچنین ارائه خدمات پرستاری در منزل باعث احساس امنیت و آرامش بیشتر برای بیمار و خانواده ایشان می شود و روند بهبودی را تسریع می بخشد.
خدمات پرستاری در منزل شامل:
۱- تزریقات به صورت وریدی و عضلانی ( و در صورت نیاز وصل آنژیوکت)
۲- وصل سرم
۳- پانسمان ( پانسمان معمولی و پانسمان نوین ) جهت انواع زخم ها، سوختگی ها، زخم بستر ، زخم های متعاقب اعمال جراحی و …
۴- نمونه گیری آزمایش ( ارسال نمونه به آزمایشگاه )
۵- سونداژ

پرستار کودک ، پرستار در منزل ، مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد بزرگترین و معتبرترین مرکز خدمات پرستاری ، ارائه دهنده کلیه امور خدمات پرستاری ، مراقبت ، نگهداری از سالمند بیمار

نگهداری از سالمند:
در درجه اول با برقرار کردن ارتباط مناسب با سالمند باید مونس و همدم خوبی برای سالمند باشد و با توجه به شرایط سالمند که سالم است تغذیه و رژیم غذایی سالمند را تحت کنترل داشته باشد. استفاده از ماساژ و راه بردن سالمند به کمک مراقب و فعالیت های بدنی متناسب با سن سالمند باعث میشود اشتهای سالمند برای خوردن غذا تحریک شود. حرکت باعث نشاط و روحیه بالای و همچنین خواب سالمند منظم میشود. با یک برنامه ریزی منظم توسط مراقب سالمند سطح کیفی زندگی سالمندان رو به بهبود خواهد رفت.متعهد می شود که مراقبین ما وظایف خود را آنگونه که شما از ما انتظار دارید انجام بدهند و احساس امنیت را در شما ایجاد کنند و با گذشت زمان شما رضایت تان را از ما و مراقبین ما حاصل می کنید و در صورت تمایل می توانید رضایت خودتان را از مراقب تان اعلام کنید.
از مزایای استفاده از خدمات مرکز ما، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
افزایش کیفیت مراقبت
پیشگیری از بستری غیر ضروری
کاهش دفعات و مدت زمان بستری
افزایش ایمنی و آسایش بیماران و خانواده
بازگشت سریعتر به زندگی عادی
عدم درگیری با ترافیک شهری
کاهش خطر ابتلا به عفونت بیمارستانی
هزینه کمتر از خدمات بیمارستانی
عدم نیاز به جابجایی سالمند وبیمار
دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشکی، پرستاری و توانبخشی

پرستار کودک , پرستار سالمند , پرستار بچه , پرستار در منزل , پرستار سالمند در منزل,...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 18 تاريخ : چهارشنبه 13 تير 1397 ساعت: 15:44