نظافت منزل غرب تهران

ساخت وبلاگ
چکیده : نظافت منزل یکی از دغدغه های اساسی هر خانه می باشد. پاکیزه بودن محیط اطراف در سلامت روحی و جسمی اهمیت... با عنوان : نظافت منزل غرب تهران بخوانید :

نظافت منزل یکی از دغدغه های اساسی هر خانه می باشد. پاکیزه بودن محیط اطراف در سلامت روحی و جسمی اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر در شهرک غرب تهران زندگی می کنید ، ما به شما نزدیک ترینیم. با شرکت خدماتی نظافتی ما تماس بگیرید و درخواست نظافتچی کنید.

در شرکت خدماتی نظافتی ما:

انواع خدمات نظافتی از جمله نظافت راه پله و آسانسور ، نظافت حیاط و پارکینگ ، تمیز کردن درب ورودی و محوطه جلوی ساختمان ، کفسابی ، تمیز کردن استخر و سونا ، نظافت سرویس بهداشتی و حمام ، تمیز کردن سرامیک و لمینت ، نظافت فضای درونی منزل و... با بالاترین کیفیت ارائه می شود. وجود نیروی متخصص و کاربلد و دارای ضمانت همراه با نظارت دقیق ما بر اجرای خدمات وجه تمایز ماست.

سرعت و دقت در اجرای خدمات ، وجود نیروی کارآزموده و حرفه ای همراه با دانش و تجربه را از ما بخواهید.

 

نظافت راه پله و آسانسور:

این قسمت ها محل عبور و مرور ساکنین ساختمان می باشند ، پس باید در نظافت آن ها نهایت دقت انجام شود. هنگام تمیز کردن آسانسور دقت کنید که لک ها به صورت کامل از بین بروند. نظافت راه پله شامل تمیز کردن کف و بدنه و همچنین تمیز کردن نرده ها می شود. باید توجه کرد که از مواد شوینده ی مناسب استفاده کرد. برای از بین بردن لک ها بهتر اسنت از اسکاج استفاده شود.

نظافت حیاط و پارکینگ:

به از بین بردن لک های مواد نفتی ماشین باید توجه فراوان داشت. استفاده از شوینده ی قوی در این قسمت کمک بسیار زیادی می کند. دقت کنید که هنگام شستشوی حیاط و پارکینگ آبرو باز باشد.

نظافت سرامیک و لمینت:

این روزها استفاده از سرامیک و لمینت در خانه ها رواج بسیار زیادی پیدا کرده ، در نتیجه نظافت آن هم دقت و توجه بسیار زیادی را می طلبد. باید دقت کرد که جای لک بر روی آنها باقی نماند. برای تمیز کردن سرامیک باید توجه کرد که می توان از اسکاج زبر همراه با مواد شوینده استفاده کرد.

تمیز کردن شیشه ها :

شیشه ها محل عبور نور و روشنایی به داخل منزل هستند. تمیز بودن شیشه به عبور هرچه بهتر نور کمک شایانی می کند. در خاصیت باکتری زدایی نور خورشید شکی نیست اما بهتر است هنگام تمیز کردن آن از مواد شوینده استفاده شود.

اگر در غرب تهران زندگی می کنید ، به دلیل مسافت زیاد بهتر است نظافتچی را از همان منطقه در خواست کنید. در این صورت هم نیروی نظافتچی در زمان منسب به شما می رسد و هم در زمان کافی خدمات شما ارائه می شود. ما ارائه دهنده نظافت منزل در غرب تهران به شما هستیم. بالا ترین سطح ارائه خدمات را از ما بخواهید.

 

نظافت منزل.نظافت منزل غرب تهران.شرکت خدماتی نظافت منزل غرب تهران,...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 32 تاريخ : شنبه 28 بهمن 1396 ساعت: 11:37