پرستار کودک در شرق تهران

ساخت وبلاگ
چکیده : شرکت خدماتی کلینز مفتخر است تمامی خدمات پرستاری در شرق تهران شامل اعزام نیروهای حرفه ای در زمین... با عنوان : پرستار کودک در شرق تهران بخوانید :

شرکت خدماتی کلینز مفتخر است تمامی خدمات پرستاری در شرق تهران شامل اعزام نیروهای حرفه ای در زمینه پرستار کودک ، پرستار سالمند در منزل ، پرستار سالمند ، پرستار کودک در منزل ، نگهداری سالمند در منزل را با بالاترین کیفیت و کم ترین هزینه انجام دهد. 

مهم‌ترین مهارت‌های ارتباطی
برای تقویت ارتباط مؤثر، هم افراد بزرگسال و هم کودکان باید به مهارت‌های ارتباطی خاصی مجهز باشند. مهم‌ترین این مهارت‌ها عبارتند از: مهارت‌های گفتاری، نوشتاری، سلام کردن، پیشقدم شدن در گفتگوها، درک احساس شنونده، همدلی کردن، یافتن نقاط مشترک، پیش‌بینی کردن، کنترل خشم، حرف زدن‌های مثبت با خود، شیوه حل مسأله و عذرخواهی.
مراحل برقراری ارتباط مؤثر
مرحله اول: گوش دادن
جهت توفیق در امر گوش دادن، توجه به موارد زیر ضروری است:
کودک باید بیاموزد اینکه گوینده کیست، دیدگاه او نسبت به مسأله مطرح شده چیست، چه مسأله‌ای او را نگران می‌کند، احساساتش چگونه است و چه انتظاری از ما دارد؟
توانایی در ایجاد هماهنگی لازم بین ارتباط کلامی و غیرکلامی
توجه به کلیه ژست‌ها و حالات بدنی گوینده
رعایت نشانه‌های غیرکلامی توجه شامل (لبخند زدن، تماس چشمی، ژست، انعکاس و حواسپرتی)
رعایت نشانه‌های کلامی توجه شامل(تقویت مثبت، به خاطر آوردن، پرسیدن سؤال و روشن کردن ابهام و مرور نکته‌ها)

تعریف مهارت ارتباط مؤثر
مهارت ارتباط مؤثر کودک، به معنی بهبود ارتباطات کودک است. مهارت ارتباط مؤثر به معنای ابراز احساسات، نیازها، و نقطه نظرهای فردی با گوش دادن فعالانه به مخاطب و ایجاد بیشترین رضایت با کمترین تنش و کشمکش است.
فواید مهارت ارتباط موثر در کودکان
هدف از این مهارت این است که کودک بتواند پیام خود را به دیگران منتقل کند. اگر کودک بتواند پیام خود را به دیگران تفهیم کند، افکار و ایده‌های کودک به طور مؤثر منتقل خواهد شد. عدم موفقیت در این مهارت، شکست اهداف فردی یا حرفه‌ای به دنبال خواهد داشت. با استفاده از این توانایی، کودک می‌تواند به صورت کلامی و غیرکلامی خود را مطابق با فرهنگ جامعه عرضه کند.علاوه بر آن، می‌تواند نیازها، خواسته‌ها، ترس‌ها و عقاید خود را بیان کند. همچنین، این توانایی کودک را قادر می‌سازد که به هنگام نیاز، از دیگران درخواست کمک کند.
 

پرستار کودک , پرستار سالمند در منزل شرق تهران , پرستار کودک در منزل شرق تهران , نگهداری سالمند در منزل شرق تهران, پرستار بچه,...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 36 تاريخ : چهارشنبه 13 تير 1397 ساعت: 15:13