نظافت منزل شرق تهران

ساخت وبلاگ
چکیده : این روزها به دلیل مشغله ی زیاد و ماشینی شدن زندگی دیگر زمان کافی برای نظافت منزل نیست. این روزها به ... با عنوان : نظافت منزل شرق تهران بخوانید :

این روزها به دلیل مشغله ی زیاد و ماشینی شدن زندگی دیگر زمان کافی برای نظافت منزل نیست. این روزها به آراستگی ظاهری توجه می کنیم و زمانی برای نظافت منزل به صورت دلچسب نداریم. در این زمان شما نیاز به نظافتچی دارید. اگر در شرق تهران زندگی می کند ما به شما نزدیک ترینیم.

 

در شرکت خدماتی نظافتی ما:

انواع خدمات نظافتی از جمله نظافت راه پله و آسانسور ، نظافت حیاط و پارکینگ ، تمیز کردن درب ورودی و محوطه جلوی ساختمان ،  کفسابی ، تمیز کردن استخر و سونا ، نظافت سرویس بهداشتی و حمام ، تمیز کردن سرامیک و لمینت ، نظافت فضای درونی منزل و... با بالاترین کیفیت ارائه می شود. وجود نیروی متخصص و کاربلد و دارای ضمانت همراه با نظارت دقیق ما بر اجرای خدمات وجه تمایز ماست.

سرعت و دقت در اجرای خدمات نظافت منزل غرب تهران وجود نیروی کارآزموده و حرفه ای همراه با دانش و تجربه را از ما بخواهید.

 

نظافت راه پله و آسانسور:

این قسمت ها محل عبور و مرور ساکنین ساختمان می باشند نظافت منزل غرب تهران پس باید در نظافت آن ها نهایت دقت انجام شود. هنگام تمیز کردن آسانسور دقت کنید که لک ها به صورت کامل از بین بروند. نظافت راه پله شامل تمیز کردن کف و بدنه و همچنین تمیز کردن نرده ها می شود. باید توجه کرد که از مواد شوینده ی مناسب استفاده کرد. برای از بین بردن لک ها بهتر اسنت از اسکاج استفاده شود.

نظافت حیاط و پارکینگ:

به از بین بردن لک های مواد نفتی ماشین باید توجه فراوان داشت. استفاده از شوینده ی قوی در این قسمت کمک بسیار زیادی می کند. دقت کنید که هنگام شستشوی حیاط و پارکینگ آبرو باز باشد.

نظافت سرامیک و لمینت:

این روزها استفاده از سرامیک و لمینت در خانه ها رواج بسیار زیادی پیدا کرده نظافت منزل غرب تهران در نتیجه نظافت آن هم دقت و توجه بسیار زیادی را می طلبد. باید دقت کرد که جای لک بر روی آنها باقی نماند. برای تمیز کردن سرامیک باید توجه کرد که می توان از اسکاج زبر همراه با مواد شوینده استفاده کرد.

تمیز کردن شیشه ها :

شیشه ها محل عبور نور و روشنایی به داخل منزل هستند. تمیز بودن شیشه به عبور هرچه بهتر نور کمک شایانی می کند. در خاصیت باکتری زدایی نور خورشید شکی نیست اما بهتر است هنگام تمیز کردن آن از مواد شوینده استفاده شود.

اگر در شرق تهران زندگی می کنید ن، به دلیل مسافت زیاد بهتر است نظافتچی را از همان منطقه در خواست کنید. در این صورت هم نیروی نظافتچی در زمان مناسب به شما می رسد و هم در زمان کافی خدمات شما ارائه می شود. ما ارائه دهنده نظافت منزل درشرق تهران به شما هستیم. بالا ترین سطح ارائه خدمات را از ما بخواهید.

 

نظافت منزل شرق تهران.شرکت خدماتی نظافت منزل شرق تهران. شرکت خدماتی نظافتی,...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 27 تاريخ : شنبه 28 بهمن 1396 ساعت: 11:55