کارواش سیار

ساخت وبلاگ
چکیده : حال که سیل انتقال خدمات شهری به فضای مجازی و موج ارائه خدمات سیار و آنلاین به راه افتاده ، چرا شما ا... با عنوان : کارواش سیار بخوانید :

حال که سیل انتقال خدمات شهری به فضای مجازی و موج ارائه خدمات سیار و آنلاین به راه افتاده ، چرا شما از امتیازات آن بهره نبرید؟ کارواش سیار یا کارواش در محل همچون سایر خدمات آنلاین و سیار ، نه تنها به شما کمک می کند با زحمت و زمان و هزینه کمتر به خواسته خود برسید، بلکه بر کاهش ترافیک شهری و مصرف سوخت کمتر و کاهش آلودگی هوا نیز اثر می گذارد. از طرفی می توانید هر قیمت کارواش سیار را به طور غیرحضوری بررسی کرده و میان گزینه های مختلف انتخاب کنید.

کارواش های سنتی در سالهای آینده کامل حذف خواهند شد. همین امروزه هم می بینیم با ایجاد نرم افزارها و سایت های کارواش سیار تهران خیلی از مردم از این کارواش ها استقبال کرده اند چرا که اکثرا نمی خواهند وقت خود را بیهوده تلف کنند و دوست دارند که ماشینشان در محلی که هستند شستشه شود.

در کارواش سیار ، کارواش را با تمام تجهیزات آن بر روی خودرو سوار می کنند تا بتوان از این محصول در هر مکان و محلی به راحتی استفاده کرد. برای این کار هم چنین باید تانک ذخیره آب و مخزن ذخیره سوخت پر باشند. در این روش تجهیزات به وسیله مدار فرمان مخصوص بصورت تمام اتوماتیک کنترل می شوند و همچنین لوله کشی و اتصالات خروجی بخار و مدار کار دستگاه نصب می گردد.

در کلان شهرها عده زیادی از افراد فرصت رفتن به کارواش را بنا به دلایل مختلف مانند ترافیک ، مشغله کاری و نوبت کارواش و…  ندارند. از این رو سرویس دهی به مشتریان در محل توسط کارواش سیار افراد زیادی جلب کرده و رضایت آنها را فراهم آورده است.

در حقیقت خودرویی که در محل و با مواد نانو شسته می شود، هزینه کمتری نسبت به کارواش های سنتی دارد، از این جهت که اولاً؛ خودرو جهت شستشو نیازی به حرکت و سوخت و ترافیک تا رسیدن به محل کارواش ندارد، ثانیناً؛ شستشوی توسط کارواش سیار جهت انجام خدمات، انعامی طلب و دریافت نمی کند(در کارواشهای سنتی این پرداخت به نوعی ضروری می باشد.) ثالثاً؛ بزرگترین صرفه جویی که زمان می باشد با کارواش سیار کاملاً برطرف انجام می شود.

در جهان امروز ذائقه ها برای خدمات تغییر کرده، اغلب تمایل دارند با استفاده از ابزار های هوشمند مانند تلفن همراه و با اتصال به اینترنت دسترسی آسان تری به جاذبه ها ، امکانات و خدمات پیدا کنند تا بتوانید در وقت و زمان هزینه های خود صرفه جویی کنند.

پس اگر دوست دارید خودرو خود را  به سرعت تمیز نمایید و در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید و به دور از ترافیک شهری باشید پیشنهاد میکنیم از سرویس کارواش سیار خودرو استفاده کنید فقط کافی است تلفن همراه خود را برداشته از تمامی خدمات کارواش سیار در محل ارایه شده ، استفاده نمایید.

ویژگی های کارواش سیار بخار :

دارای دو نوع بخار خشک و مرطوب
قابلیت حمل آسان
امکان استفاده برای شستشوی مبل
بخار دهی پیوسته و پرفشار با فشار کاری ۶ بار
دارای سیستم کارکرد اتوماتیک
دارای سیستم هشدار صوتی
شستشوی موتور خودرو بدون ایجاد مشکل برای سیستم برقی خودرو
جلای فوق العاده رنگ خودرو
آنتی باکتریال و میکروب کش قوی و از بین برنده بوی نامطبوع (مانند بوی سیگار)
بدون نیاز به حفر چاه پساب و فاضلاب
از بین برنده ی تمامی لکه ها حتی قیر
کارکرد دستگاه با مشعل گاز و گازویل

ارایه خدمات در محل به مشتری با استفاده از کارواش سیار ایده ای بسیار جالب و مناسب برای کلان شهرها و حتی شهرهای متوسط می باشد. ترافیک ، خستگی روزانه و دلایل متفاوتی باعث می شود بسیاری از شهروندان به ندرت فرصت شستشوی ماشین خود در کارواش را پیدا کنند، از این رو کارواش سیار یا کارواش در محل مناسب این دسته از افراد می باشد

 

...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 32 تاريخ : دوشنبه 8 مرداد 1397 ساعت: 13:56