نظافت راه پله

ساخت وبلاگ
چکیده : نظافت راه پله و مشاعات یکی از خدمات شرکت خدمات نظافتی کلینز است. نظافت راه پله و مشاعات با نیروی حرف... با عنوان : نظافت راه پله بخوانید :

نظافت راه پله و مشاعات یکی از خدمات شرکت خدمات نظافتی کلینز است. نظافت راه پله و مشاعات با نیروی حرفه ای وهزینه کم دغدغه خیلی از افراد است .نظافت راه پله و مشاعات خود حتی نظافت پارکینگ و حیاط خود را به ما بسپارید. ما با تجهیزات عالی در خدمت شما هستیم. خدمات دیگر ما شامل: نظافت شرکت ، نظافت ساختمان ، نظافت منزل و... برای رزرو نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا با ما تماس بگیرید.

 

عوامل موثر بر قیمت نظافت راه پله و فضای مشاع

سرویس نظافت راه پله و فضای مشاع در مواقع مختلفی مورد استفاده مشتریان  قرارمی گیرد. مشتریان می توانند هم بصورت یکباره و هم با قراردادهای هفتگی و ماهانه از این خدمت شرکت های نظافتی استفاده کنند. مواردی مثل تعداد طبقات و واحدهای ساختمان، وجود فضاهای مشاع مثل پارکینگ و حیاط و همچنین مواد مصرفی شوینده از جمله عوامل اثرگذار بر قیمت نظافت راه پله و فضای مشاع هستند.

 

۱. برآورد هزینه

بیشتر شرکت های خدمات نظافتی یک هزینه ی پایه حدود 40000 تومانی را برای ۴ ساعت کار یک نیروی آقا به عنوان هزینه پایه به مشتری اعلام می کنند.

 

۲. تعداد طبقات

بیشتر شرکت های نظافتی خدمات نظافت راه پله و مشاع را با احتساب اعداد طبقات و واحدها برآورد هزینه می کنند و به عنوان مثال همانطور که در بسیاری از سفارش های انجام شده در سنجاق دیده می شود به ازای هر طبقه ۱۰۰۰۰ تومان دریافت می کنند.

 

۳. پارکینگ و حیاط

فضاهای مشاع مثل پارکینگ و حیاط هزینه ای علاوه بر هزینه نظافت راه پله ها را می طلبد.

 

 

 

در بلاگ  نیز می توانید برخی مطالب مرتبط دیگر به نظافت را ببینید:

 

شوینده های طبیعی و ارگانیک

سبز نظافت کنید! شوینده های طبیعی و سازگار با محیط زیست را بهتر بشناسیم

نظافت کفپوش های چوبی

پنج راه شگفت انگیز پاک کردن لکه ها

چطور از بچه ها در نظافت خانه کمک بگیریم

 

...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 32 تاريخ : يکشنبه 7 مرداد 1397 ساعت: 13:15