شرکت خدماتی نظافت منزل

ساخت وبلاگ
چکیده : در این هیاهوی تبلیغات پیدا کردن شرکت خدمات نظافت منزل قابل اطمینان کار ساده ای نیست. این روزها به دل... با عنوان : شرکت خدماتی نظافت منزل بخوانید :

در این هیاهوی تبلیغات پیدا کردن شرکت خدمات نظافت منزل قابل اطمینان کار ساده ای نیست. این روزها به دلیل الکترونیکی شدن زندگی همه ی ما تمایل داریم که خدمات را به صورت آنلاین دریافت کنیم. در میان روزمره گی ها و کمبود وقت ها دیگر زمان کافی برای نظافت منزل به صورت دلچسب نیست ، این روزها به آراستگی سرسری بسنده می کنیم و از نظافت کامل خودداری می کنیم. در این هنگام نیاز به نظافتچی ماهر احساس می شود. کافی است به یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر تماس بگیرید و از آنها در خواست نیرو کنید.

براساس تحقیقات انجام شده نظافت محیط عمومی هم بر سلامت جسمی و هم بر سلامت روحی تاثیر بسیار چشم گیری دارد. نظافت محیط اطراف باعث حفظ آرامش و افزایش تمرکز می شود.

 

در شرکت خدماتی نظافت منزل ما:

خدماتی همچون کفسابی ، نظافت راه پله و آسانسور ، تمیز کردن حیاط و پارکینگ ، نظافت محوطه و درب ورودی ، تمیز کردن استخر و سونا ، نظافت سرویس بهداشتی و حمام ، تمیز کردن شیشه ها و... ارائه می شود. وجود نیروی متخصص و کاربلد همراه با ضمانت و نظارت دقیق ما بر اجرای خدمات از ویژگی های ماست.

تمیز کردن سرامیک و پارکت:

در خانه های امروزی موزاییک جای خود را به سرامیک و لمینت داده است ، زیبایی زیاد و عدم نیاز به موکت و تنوع در رنگ و کیفیت باعث افزایش استفاده از آنها شده. یکی از نکاتی که باید در مورد سرامیک و لمینت دقت کنید این است که اقدام به موقع برای تمیز کردن آن ها کنید. اگر لکه ها برای مدت طولانی روی سطوح آنها باقی بماند تمیز کردن آنها بسیار دشوار می شود. برای تمیز کردن آنها لازم نیست از مواد شوینده ی قوی استفاده کنید ، کافی است با یک دستمال و اسکاج نرم و مقدار کمی شوینده اقدام به لکه گیری کنید. برای از بین بردن لکه های میان خطوط سرامیک بهتر است از یک اسکاج زبر استفاده کنید به همراه مواد شوینده. برای تمیز کردن لمینت همچنین می توان از بخارشو استفاده کرد.

برای تمیز کردن هرچه بهتر سرامیک و لمینت با ما تماس بگیرید.

از بین بردن گرد و غبار:

گرد و غبار نشسته بر روی سطوح معمولا هنگام باز بودن درب و پنجره بر روی اجسام می نشیند ، برای جلوگیری از ورود گرد و غبار صحیح تر است که منافذ دهانه کولر و درب و پنجره ها را مسدود کنید. هر پارچه ای مناسب گرد گیری نیست ، برخی از پارچه ها خود عامل نشستن پرز بر روی سطوح می شوند.

دستمال های گردگیری موجود در بازار همچون آهنربا گرد و غبار ها را به خود جذب می کند. دستمال میکروفیبر و الکرواستاتیکی بهترین نوع پارچه برای گردگیری می باشد. توجه داشته باشید که بهتر است ابتدا خانه را جارو کنید و سپس شروع به گردگیری کنید.

تمیز کردن شیشه ها:

شیشه ها محل عبور نور و روشنایی به داخل خانه هستند. تمیز بودن هرچه بهتر آنها به عبور نور به داخل منزل کمک بسیار زیادی می کند. از آنجا که خاصیت میکروب زدایی نور خورشید برکسی پوشیده نیست ، بهتر است به تمیز کردن شیشه ها تنها با آب خالی بسنده نکرده و برای تمیز کردن آن از مواد شوینده هم استفاده کرد. تمیز کردن شیشه ها با کاغذ باعث لکه بری بهتر می شود.

 

شرکت خدماتی نظافت منزل.نظافت منزل.شرکت خدماتی نظافتی.,...
نویسنده : مریم فارسی بازدید : 27 تاريخ : شنبه 28 بهمن 1396 ساعت: 12:24